Softwarepakketten.nl
SD Worx
BLINQX
eAccounting by Visma
E-boekhouden

Software nieuws

Unit4 breidt ERPx uit met SaaS-functionaliteit voor compensatieplanning door overname Compright

Plaatsingsdatum 17-11-2021
Berichtdatum 17 november 2021

Unit4 maakt bekend dat het Compright heeft overgenomen. Dit is de aanbieder van een intuïtieve, uitgebreide en krachtige oplossing voor middelgrote organisaties met complexe internationale behoeften op het gebied van compensatiebeheer. Met de overname breidt Unit4 de mogelijkheden van haar geavanceerde ERP-platform ERPx verder uit.

Compensatiebeheer automatiseren
Dankzij de naadloze integratie van data en ingebouwde mogelijkheden voor gegevensanalyse, kunnen organisaties met Compright hun volledige compensatieproces automatiseren. Daarbij wordt rekening gehouden met alle factoren die nodig zijn voor het berekenen van eerlijke prestatiebeloningen voor werknemers in uiteenlopende geografische regio’s.

Organisaties staan voor de opgave om hun digitale transformatie te versnellen, maar hebben moeite met het aantrekken en behouden van het daarvoor benodigde talent”, zegt Mike Ettling, de CEO van Unit4. “Met compensatiebeheer kunnen ze snel reageren op de beschikbaarheid en toenemende mobiliteit van talent. De oplossing Compright vormt een perfecte aanvulling op de gecombineerde kracht van ERP, HCM en financiële planning en analyse in ERPx. Ons platform komt daarmee tegemoet aan de behoeften van organisaties die voor hun succes afhankelijk zijn van mensen, en stelt hen in staat om zich aan het nieuwe normaal aan te passen. Ik ben verheugd dat we het getalenteerde team van Compright binnen Unit4 mogen verwelkomen. Samen zorgen we voor een slimmere en innovatievere oplossing voor compensatieplanning en -beheer afleveren, die geknipt is voor mensgerichte organisaties.”
  

Categorie(n) Soort > ERP, Soort > Loon-, salaris- en HRM software
Bronvermelding Unit4
Internet URL Unit4

Automatisch op de hoogte blijven?
Schrijf u in voor onze gratis periodieke nieuwsbrief.

Terug

Woensdag 8 oktober 2025
Bijeenkomst Software voor externe verslaggeving, audit en interne rapportage
Met speciaal thema "Software voor fiscale aangifte IB / VPB: van 5 naar 7 aanbieders in 2025". Nieuwe aanbieders stellen zich voor en bestaande aanbieders gaan in op ontwikkeling en innovatie. Open banking maakt het mogelijk om door de bank verkregen transacties van cliënten geautomatiseerd in te zetten binnen de Audit praktijk. De nieuwe XML Auditfile (XAF) 4.0. Interne rapportages en audit met BI. RGS MKB: standaard decimaal rekeningschema met basis voor kengetallen, (externe) rapportages en audits. Wat hebben ViDA en DRR te maken met E-factureren. En het gebruik van AI komt aan de orde.
Meer info en aanmelden.


Kleisteen

Informer Software


Bjorn Lunden



Timewriter

AFAS Software


Gerelateerde berichten

Unit4 ERPx nu beschikbaar in Microsoft Azure Marketplace [02-07-2025]

Gemeente Breda moderniseert financiële IT-omgeving met Unit4 ERPx [17-06-2025]

Unit4 introduceert Ava: AI agent voor ERP-automatisering [06-05-2025]

Gemeente Venlo kiest voor Unit4 ERPx [19-09-2024]

Unit4 lanceert Success4U [12-06-2024]


Onerzoeksbureau GBNED