Softwarepakketten.nl
SD Worx
BLINQX
eAccounting by Visma
E-boekhouden

Software nieuws

WTS Energy kiest Unit4 voor internationaal financieel systeem

Plaatsingsdatum 24-05-2023
Berichtdatum 24 mei 2023

WTS Energy heeft kantoren in meerdere landen en daarom is een stabiele multi-currency oplossing enorm belangrijk. Daarnaast is rapportage over de verschillende legal entiteiten essentieel. De vorige financiële applicatie voldeed niet voldoende aan deze wensen en daarom besloot WTS Energy op zoek te gaan naar een nieuwe oplossing. Unit4 bleek als enige leverancier aan alle eisen te kunnen voldoen. 

Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om met ERPx voor verschillende business units winst-en-verliesrekeningen over de legal entities heen te maken.

Het zusterbedrijf van WTS Energy, V&SH Offshore, heeft ook diverse projectmodules getoetst aan hun specifieke wensen en ook hieraan voldeed ERPx.
  

Categorie(n) Soort > Boekhoudsoftware, Branche > Financials
Bronvermelding Unit4
Internet URL Unit4

Automatisch op de hoogte blijven?
Schrijf u in voor onze gratis periodieke nieuwsbrief.

Terug

Woensdag 8 oktober 2025
Bijeenkomst Software voor externe verslaggeving, audit en interne rapportage
Met speciaal thema "Software voor fiscale aangifte IB / VPB: van 5 naar 7 aanbieders in 2025". Nieuwe aanbieders stellen zich voor en bestaande aanbieders gaan in op ontwikkeling en innovatie. Open banking maakt het mogelijk om door de bank verkregen transacties van cliënten geautomatiseerd in te zetten binnen de Audit praktijk. De nieuwe XML Auditfile (XAF) 4.0. Interne rapportages en audit met BI. RGS MKB: standaard decimaal rekeningschema met basis voor kengetallen, (externe) rapportages en audits. Wat hebben ViDA en DRR te maken met E-factureren. En het gebruik van AI komt aan de orde.
Meer info en aanmelden.


Kleisteen

Informer Software


Bjorn Lunden



Timewriter

AFAS Software


Gerelateerde berichten

Unit4 ERPx nu beschikbaar in Microsoft Azure Marketplace [02-07-2025]

Gemeente Breda moderniseert financiële IT-omgeving met Unit4 ERPx [17-06-2025]

Unit4 introduceert Ava: AI agent voor ERP-automatisering [06-05-2025]

Gemeente Venlo kiest voor Unit4 ERPx [19-09-2024]

Unit4 lanceert Success4U [12-06-2024]


Onerzoeksbureau GBNED