Softwarepakketten.nl
SD Worx
BLINQX
eAccounting by Visma
E-boekhouden

White papers

Maak kennis met Supplied: jouw all-in-one partner voor DAC7 en digitale compliance

Plaatsingsdatum 19-06-2025
Berichtdatum Juni 2025

Als je in 2025 een digitaal platform beheert, weet je dat compliance allang geen simpele formaliteit meer is - het is een belangrijk doelwit. Regelgeving, zoals de EU-richtlijn DAC7, maakt onboarding, verificatie en rapportage complexer dan ooit. Daarom is er Supplied.

Wat wij doen
Supplied is een innovatieve, end-to-end platform voor digitale compliance, speciaal ontwikkeld voor online marktplaatsen, fintechs en dienstverleners. Wij helpen je om de benodigde gegevens te verzamelen, te valideren, te rapporteren - en in te dienen bij de juiste autoriteiten - zonder de groei van je organisatie te belemmeren.

Onboarding, gegevensverzameling en verificatie
Effectieve compliance begint op het moment dat je een verkoper, leverancier of ondernemer onboard. Supplied maakt dit proces soepel, flexibel en betrouwbaar:

  • Door speciaal op maat gemaakte onboarding flows te bieden - of je nu handmatig een paar verkopers toevoegt, of automatisch vanuit je boekhoud-, betalings-, of Customer Relationship Management (CRM)-systeem werkt.
      
  • Door te integreren met externe bronnen (zoals banken en betalings aanbieders) en de mogelijkheid te geven om te werken met Microsoft Excel, Google Sheets, Customer Relationship Management (CRM)-platformen, betalings aanbieders of banken.
      
  • Door het automatisch verzamelen en valideren van documenten en gegevens, van identiteitsbewijzen en registratiedocumenten tot belastingnummers en eigendomsstructuren.
     
  • Door real-time verification checks - waaronder KYC, KYB, AML en UBO - om ervoor te zorgen dat alle ingediende gegevens vanaf het begin correct en compliant zijn.

Zo breng je alle benodigde informatie samen op één plek - met minder handmatig werk, kleinere risico, en de mogelijkheid om op elk moment snel en accuraat te rapporteren.

Problemen die wij oplossen
Compliance managen betekent jongleren met talloze taken - meestal over verschillende rechtsgebieden en platforms. Supplied helpt om al deze zaken op een plek samen te brengen:

  • Identiteits verificatie voor personen (Know Your Customer, of KYC) - wij valideren identiteitsbewijzen en persoonsgegevens om te controleren met wie je zaken doet.
      
  • Bedrijfs verificatie voor ondernemingen (Know Your Business, of KYB) - wij controleren registratiedocumenten, eigendomsstructuren en financiële details om de echtheid te bevestigen.
      
  • Belasting identificatie nummer (TIN) validatie - wij valideren TIN’s om te kijken of jouw leveranciers op de juiste plek geregistreerd staan voor belasting.
      
  • Uiteindelijke begunstigden (Ultimate Beneficial Owner, of UBO) - wij identificeren en verifiëren de UBO’s om te voldoen aan AML- en financiële regelgeving.
      
  • Anti-Money Laundering (AML) screening - wij matchen personen en bedrijven met internationale watch- en sanctielijsten om risico's te beperken.
      
  • Earnings- en betalings rapportage voor verkopers of leveranciers - wij bundelen betalingen en inkomsten om heldere, accurate overzichten op te stellen.
      
  • Genereren en indienen van rapportages voor autoriteiten - van DAC7 tot BTW en inkomstenbelasting - op één plek - wij stroomlijnen de indiening bij de autoriteiten, met minder risico op fouten.

Vaak is dit proces gefragmenteerd - met disconnected data, aparte spreadsheets, en verschillende software - wat stress, risico's en inefficiëntie met zich meebrengt. Supplied brengt alles samen.

Waarom wij bestaan
Wij zijn ervan overtuigd dat compliance geen knelpunt mag zijn - maar juist een soepel, geïntegreerd proces. Onze missie is daarom om compliance:

  1. Eenvoudig te beheren;
  2. Snel te implementeren;
  3. Volledig op maat te maken voor de werkwijze van jouw platform.

Daarbij geloven wij dat de juiste technologie ervoor zorgt dat jouw organisatie efficiënter werkt, risico’s beheerst, en met vertrouwen verder groeit.

Hoe het werkt
Supplied dekt de gehele compliance-cyclus - van het verzamelen en valideren van gegevens tot het indienen ervan - en dat begint met de krachtige mogelijkheid om data vanuit elke bron te integreren.

  • Verbind vanuit elke bron: Of je nu werkt met een boekhoudsysteem, Customer Relationship Management (CRM)-platform, betalingsprovider, bank, Google Sheets, of Microsoft Excel - Supplied zorgt ervoor dat al deze data samenkomt op één plek.
      
  • Transformeer en hergebruik: Zodra de data is geïntegreerd, kun je deze gebruiken voor interne rapportage, financiële analyses, klantbeheer, betalingen aan leveranciers - én voor belasting- en toezichtrapportages, zoals DAC7, DAC8, BTW, inkomstenbelasting en meer.
     
  • Automatiseer workflows: Supplied stelt je in staat om voorheen handmatige taken te automatiseren - van het verifiëren van leveranciers tot het opmaken van earnings reports - zo bespaar je op operationele lasten en voorkom je fouten.
       
  • Aanpasbaar en schaalbaar: Jouw platform groeit, Supplied groeit met je mee. White-label branding, op maat gemaakte onboarding flows, API, en bespoke implementaties behoren allemaal tot de mogelijkheden.

Klaar om compliance eenvoudig te maken?

Supplied helpt alle platforms in heel Europa om compliance te automatiseren, de operationele kosten te verlagen en voor te blijven op veranderende regels - en dat alles op een manier die de organisatie versterkt.

Neem contact op voor een vrijblijvend gesprek met ons team en ontdek hoe Supplied jouw all-in-one compliance hub kan worden. 
  

Categorie(n) Audit, dossierbeheer en data analyse, GRC en Assuring, Branche > Accountantskantoren, Soort > Externe verslaggeving, Branche > Financials, Branche > Juridisch
Bronvermelding Supplied
Internet URL Supplied

Automatisch op de hoogte blijven?
Schrijf u in voor onze gratis periodieke nieuwsbrief.

Terug

Woensdag 8 oktober 2025
Bijeenkomst Software voor externe verslaggeving, audit en interne rapportage
Met speciaal thema "Software voor fiscale aangifte IB / VPB: van 5 naar 7 aanbieders in 2025". Nieuwe aanbieders stellen zich voor en bestaande aanbieders gaan in op ontwikkeling en innovatie. Open banking maakt het mogelijk om door de bank verkregen transacties van cliënten geautomatiseerd in te zetten binnen de Audit praktijk. De nieuwe XML Auditfile (XAF) 4.0. Interne rapportages en audit met BI. RGS MKB: standaard decimaal rekeningschema met basis voor kengetallen, (externe) rapportages en audits. Wat hebben ViDA en DRR te maken met E-factureren. En het gebruik van AI komt aan de orde.
Meer info en aanmelden.


Kleisteen

Informer Software


Bjorn Lunden



Timewriter

AFAS Software


Onerzoeksbureau GBNED