Onderzoek
De overgang van BAPI naar Digipoort: waar moet u rekening mee houden?
Plaatsingsdatum | 05-11-2013 |
Berichtdatum | 5 november 2013 |
Soms wordt de omschakeling van BAPI naar Digipoort en SBR/XBRL gezien als louter een technische omschakeling. Als het alleen gaat om het berichtformaat (XBRL i.p.v. XML) en het berichtenkanaal (Digipoort ip.v. BAPI) klopt deze uitspraak ook wel. Maar u moet wel op tijd over de juiste Digitale certificaten beschikken en ook de machtigingen moeten goed geregeld zijn. Vergelijk het eens met de OV-chipkaart. Technisch gezien voor u niet interessant, maar met uw oude buskaartje komt u vandaag de dag het openbaar vervoer niet meer in. En zo komt u straks met uw BAPI-certificaat de digitale snelweg van Digipoort niet op. Wij hebben de overgang van BAPI naar Digipoort voor u op een rij gezet in het rapport: De overgang van BAPI naar Digipoort. Dit rapport kent de volgende indeling: 1. Inleiding Bijlagen: Digipoort (aangifte)softwaretools (m.n. BTW aangifte en ICP opgave) Softwaretools van de volgende leveranciers zijn opgenomen in bijlage IV:
Het complete, 27 pagina's tellend rapport "Overgang van BAPI naar Digipoort SBR/XBRL" is GRATIS op te vragen in PDF formaat. U wordt dan nader geïnformeerd over de overgang en krijgt bijvoorbeeld inzicht in Digipoort (BTW aangifte en ICP opgave) tools. U wordt automatisch op de hoogte gehouden van nieuwe versies van dit rapport en van relevante ontwikkeling op het gebied van ICT en Accountancy. |
Categorie(n) | Branche > Accountantskantoren, Standaardisatie, (open)standaarden, Soort > Externe verslaggeving, Branche > Financials, Soort > Authenticatie en ondertekenen, SBR / XBRL |
Bronvermelding | Onderzoeksbureau GBNED |
Internet URL | Onderzoeksbureau GBNED |
Automatisch op de hoogte blijven?
Schrijf u in voor onze gratis periodieke
nieuwsbrief.
ICT Accountancy softwaregids: productontwikkeling en innovatie [28-01-2023]
Rapport: Practice management software voor de accountancy [07-01-2023]
Gids Salaris- en HRM-software 2023 [28-11-2022]
Terugblik en presentaties Seminar RPA en Robotic accounting op 12 oktober 2022 [12-10-2022]
Boekhoudsoftware middelgroot: robotic accounting [12-10-2022]
Woensdag 15 februari 2023
Praktijkdag scan, herken en factuurverwerking 2023
Laat je informeren over de laatste stand van zaken en aanbod op het gebied van scannen & herkennen van boekingsdocumenten en elektronische factuurverwerking. Wat zijn alternatieven voor Dizzydata en welke kansen biedt eFactureren en Peppol. Kortom: welke toepassingen zijn voorbereid op de toekomst van morgen.
Meer informatie en aanmelden.