Softwarepakketten.nl
SD Worx
BLINQX
eAccounting by Visma
E-boekhouden

White papers

CFO in the Digital Age

Plaatsingsdatum 10-12-2016
Berichtdatum November 2016

Onder de naam "CFO in the Digital Age" heeft Unit4 een presentatie beschikbaar die gericht is op compliance en performance. Uitgangspunt is de uitdaging om compliant te zijn door (compliant) rapporten, risicobeheering en accurate data en daarnaast inzicht te hebben in (toekomstige) prestaties. 

Deze presentatie gaat onder meer in op software voor CPM (Corporate Performance Management) - tegenwoordig ook wel aangeduid als EPM (Enterprise Performance Management) met de onderverdeling naar:

  • Financial CPM: extractie data vanuit financials, consolidatie, rapportage, scorecarding en dashboarding. Dat is met name gericht op compliance, het verleden en het heden;
  • Strategic CPM: strategy planning, integrated financial planning, business planning, forecasting en budgeting. Dat is met name gericht op de doelstellingen, het heden en de toekomst.

Bij scorecarding en dashboarding komen deze twee domeinen elkaar tegen - om planning en realisatie te vergelijken en bij te sturen - en moeten ze elkaar versterken, bij voorkeur op hetzelfde platform.

De presentatie zet een aantal belangrijke begrippen en de samenhang daartussen helder op een rijtje.
Download complete presentatie "CFO in the Digital Age"... (PDF)

Categorie(n) Branche > Financials, Soort > Financial Planning and Analysis (FP&A)
Bronvermelding Unit4
Internet URL Unit4

Automatisch op de hoogte blijven?
Schrijf u in voor onze gratis periodieke nieuwsbrief.

Terug

Woensdag 8 oktober 2025
Bijeenkomst Software voor externe verslaggeving, audit en interne rapportage
Met speciaal thema "Software voor fiscale aangifte IB / VPB: van 5 naar 7 aanbieders in 2025". Nieuwe aanbieders stellen zich voor en bestaande aanbieders gaan in op ontwikkeling en innovatie. Open banking maakt het mogelijk om door de bank verkregen transacties van cliënten geautomatiseerd in te zetten binnen de Audit praktijk. De nieuwe XML Auditfile (XAF) 4.0. Interne rapportages en audit met BI. RGS MKB: standaard decimaal rekeningschema met basis voor kengetallen, (externe) rapportages en audits. Wat hebben ViDA en DRR te maken met E-factureren. En het gebruik van AI komt aan de orde.
Meer info en aanmelden.


Kleisteen

Informer Software


Bjorn Lunden



Timewriter

AFAS Software


Onerzoeksbureau GBNED