White papers
CFO in the Digital Age
Plaatsingsdatum | 10-12-2016 |
Berichtdatum | November 2016 |
Onder de naam "CFO in the Digital Age" heeft Unit4 een presentatie beschikbaar die gericht is op compliance en performance. Uitgangspunt is de uitdaging om compliant te zijn door (compliant) rapporten, risicobeheering en accurate data en daarnaast inzicht te hebben in (toekomstige) prestaties. Deze presentatie gaat onder meer in op software voor CPM (Corporate Performance Management) - tegenwoordig ook wel aangeduid als EPM (Enterprise Performance Management) met de onderverdeling naar:
Bij scorecarding en dashboarding komen deze twee domeinen elkaar tegen - om planning en realisatie te vergelijken en bij te sturen - en moeten ze elkaar versterken, bij voorkeur op hetzelfde platform. De presentatie zet een aantal belangrijke begrippen en de samenhang daartussen helder op een rijtje. |
Categorie(n) | Branche > Financials, Soort > Financial Planning and Analysis (FP&A) |
Bronvermelding | Unit4 |
Internet URL | Unit4 |
Automatisch op de hoogte blijven?
Schrijf u in voor onze gratis periodieke
nieuwsbrief.
Woensdag 8 oktober 2025
Bijeenkomst Software voor externe verslaggeving, audit en interne rapportage
Met speciaal thema "Software voor fiscale aangifte IB / VPB: van 5 naar 7 aanbieders in 2025". Nieuwe aanbieders stellen zich voor en bestaande aanbieders gaan in op ontwikkeling en innovatie. Open banking maakt het mogelijk om door de bank verkregen transacties van cliënten geautomatiseerd in te zetten binnen de Audit praktijk. De nieuwe XML Auditfile (XAF) 4.0. Interne rapportages en audit met BI. RGS MKB: standaard decimaal rekeningschema met basis voor kengetallen, (externe) rapportages en audits. Wat hebben ViDA en DRR te maken met E-factureren. En het gebruik van AI komt aan de orde.
Meer info en aanmelden.