Software nieuws
De toekomst van management accounting en de impact daarvan voor de interne controle
Plaatsingsdatum | 29-08-2022 |
Berichtdatum | Augustus 2022 |
IMA, ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) en de Internal Audit Foundation hebben een wereldwijd onderzoek uitgevoerd onder meer dan 1.950 financiële en interne auditprofessionals om inzicht te krijgen in trends in transformatie (inclusief de invoering van digitale enablers) en de impact ervan op de interne controle. De bevindingen ondersteunen de observatie dat transformatie de bedrijfsmodellen van de meeste organisaties heeft veranderd, maar dat de impact op de interne controleomgeving gevarieerd is. Wat uit het onderzoek duidelijk wordt, is dat kaders en processen voor interne beheersing in een vroeg stadium moeten worden opgenomen als onderdeel van de transformatie. Dit rapport geeft inzicht hoe organisaties hun interne controlekaders opnieuw kunnen beoordelen en de kansen van technologische transformatie kunnen omarmen. De evolutie van technologie en controle betekent dat:
|
Categorie(n) | Audit, dossierbeheer en data analyse, GRC en Assuring, Branche > Financials, Soort > Financial Planning and Analysis (FP&A), Branche > Accountantskantoren, Duurzaamheid |
Bronvermelding | Institute of Management Accountants (IMA) |
Automatisch op de hoogte blijven?
Schrijf u in voor onze gratis periodieke
nieuwsbrief.
Woensdag 11 oktober 2023
Seminar RPA en robotic accounting
Robotic Process automation (RPA), Business Intelligence (BI), Artificial Intelligence (AI) in Business applicaties, Sustainability geïntegreerd in boekhoudsoftware, E-factureren en de Gids boekhoudsoftware 2023 en innovaties.
Meer informatie en aanmelden.